Avtor: Župnija Vič Objavljeno: 28. 07. 2017

GODOVI v tem tednu:
- V PON sv. Ignacij Lojolski, ustanovitelj jezuitov;
- V TOR sv. Alfonz Ligvorij, škof in cerkveni učitelj;
- V SRE Devica Marija Angelska v Porciunkuli: pri vseh sv. mašah boste lahko dobili porciunkulski odpustek pod znanimi pogoji. Vabljeni!
- V ČET bo prvi četrtek v mesecu: ob 18.00 bo MOLITEV ZA NOVE DUHOVNE POKLICE, ob 19. uri pa sv. maša zanje;

- Prihodnji PET bo prvi petek v mesecu in sv. Janez Vianney, zavetnik vseh duhovnikov. Vabljeni ste k sv. spovedi in čaščenju Jezusovega Srca. Po domovih bomo obiskovali bolnike in ostarele. Po večerni sv. maši bomo začeli celonočno češčenje. Vabljeni!

- Prihodnja SOB bo prva v mesecu. Počastili bomo Marijino Brezmadežno Srce na praznik Marije Snežne;

- Prihodnjo nedeljo (06. 8.) bo praznik Jezusovega spremenjenja na gori.

* Danes (30. 7.) je žegnanje v podružni cerkvi na Viču. Hvala vsem za vse sodelovanje in ljubezen do tega svetišča in skupnosti. Vse najboljše za praznik: veliko žive vere in bogatega verskega življenja!

* V soboto, 19. 8., ob 7h bomo v Plečnikovem letu imeli pohod k Plečnikovi kapeli na Krvavcu, kjer bo sv. maša. Prijavite se v pisarni. Vabljeni!

* Prišla je nova številka Družine. Vzemite si jo in preberite!