Avtor: Župnija Vič Objavljeno: 22. 07. 2017

- v SRE sv. Joahim in Ana, starša Device Marije;
- v ČET sv. Gorazd, Kliment in drugi učenci Cirila in Metoda;
- v SOB sv. Marta, Lazarjeva sestra;
- prihodnja NED bo 17. navadna nedelja in sv. Krizolog, škof.

Danes je torej Krištofova nedelja. Na koncu vsake sv. maše v cerkvi zmolimo blagoslovilno molitev. V nabiralniku na koncu cerkve lahko oddate vaše darove za srečno prevožene kilometre in si vzamete spominske nalepke. Zunaj cerkve pa z blagoslovljeno vodo blagoslavljamo vozila. Danes (NED 23. 7.) popoldne ob 16. uri bo na Brezjah slovesna jubilejna sv. maša ob 30-letnici MIVE. Vabljeni!

- Čez en mesec, v soboto, 19. 8., ob 7h bomo v Plečnikovem letu imeli pohod k Plečnikovi kapeli na Krvavcu, kjer bo sv. maša. Prijavite se v pisarni. Vabljeni!

- V podružni cerkvi na starem Viču bo prihodnjo nedeljo ob 9.00 žegnanje. Gospodinje naprošamo za pecivo in druge dobrote. Hvala za sodelovanje in vabljeni!

- Prišla je nova številka Družine. Vzemite si jo in preberite!

30 let MIVA Slovenija

»MOJ DAR BOGA SLAVI
ZA VSE PREVOŽENE POTI«.

HVALA ZA VAŠ DAR
ZA SREČNO
PREVOŽENE KILOMETRE.

SREČNO VOŽNJO VAM MIVA ŽELI,
NAJ BO BLAGOSLAVLJA VSE VAŠE POTI.