Avtor: Župnija Vič Objavljeno: 8. 07. 2017

v TOR goduje sv. Benedikt, oče zahodnega meništva in zavetnik Evrope;

v SRE sv. Mohor in Fortunat, mučenca;

v PET sv. Frančišek Solan, redovnik;

v SOB sv. Bonaventura, frančiškan, cerkveni učitelj; prihodnja NED bo 15. navadna nedelja.

Prihodnjo nedeljo (16. 7.) bo ob 10.00 v Šiški p. Valerijan Jenko, Šiškar, ki je dolga leta deloval med Slovenci v Avstraliji, obhajal svojo DIAMANTNO MAŠO. Vabljeni!

- Danes (nedelja 09. 7.) zvečer bo pri sv. maši ob 19.00 pel mladinski zbor ALERON iz Manile, Filipini. Po sv. maši bodo imeli še kratek koncert. Vabljeni!

- V zakristiji si lahko samo še danes po vsaki sv. maši oskrbite dokumentarni film o božjem služabniku škofu Antonu Vovku, čigar obletnico smrti smo obhajali pretekli teden. Vabljeni!

- Prišla je nova številka Družine s prilogo Naša družina in julijska številko Ognjišča. Vzemite si ju in preberite!