Avtor: Župnija Vič Objavljeno: 17. 06. 2017

OZNANILA: 18. 6. 2017 - 11. NAVADNA NEDELJA - A

- (Ob 8.30): Vsem bolnim, ostarelim in invalidnim iz naše župnije zagotavljamo molitveni spomin v veri in zagotovilo bližine v ljubezni. Hvala prostovoljcem Karitas za organizacija srečanja in izvedbo, gospodinjam hvala za pecivo za pogostitev. Po sv. maši veselo druženje! Hvala tudi vam, ki ste s prevozom omogočili udeležbo pri sv. maši.

- V petek bo praznik Srca Jezusovega. Vsi smo povabljeni, da ga počastimo pri sv. mašah. V Rožni dolini je to patrocinij, zato bo v kapeli sv. maša ob 18.00. Vabljeni!

- Slovenska Karitas nas vabi za pomoč pri zbiranju sredstev za socialno ogrožene otroke s šolskimi potrebščinami. Vabljeni k solidarnosti!

- S 1. 9. 2017 bi mladi raziskovalec iz Beograda, skupaj z ženo in hčerko, potreboval približno 50 m2 veliko stanovanje za obdobje najmanj 12 mesecev. Kdor bi lahko odgovoril na to potrebno, naj, prosimo, pokliče na telefon: 031/611-059. Hvala za pomoč.

- Prišla je nova številka Družine. Vzemite si jo in preberite!