Karitasovih 15 let

Večerno mašo je vodil naš bivši župnik p. Zdravko Jakop. Po maši pa smo se v velikem številu preselili v še po novem dišečo župnijsko dvorano, kjer je potekala prireditev v počastitev 15 letnice delovanja Župnijske Karitas.

Kot gostje so se zvrstili in nas nagovorili p. Zdravko Jakop, predsednik Nadškofijske Karitas g. Tone Kompare ter pisateljica ga. Berta Golob. Glasbeno so večer oblikovali Vokalna skupina Breda Šček, Moška vokalna skupina Vasovalci ter pevci ga. Martina Burger, g. Janko Potočnik ter g. Edvard Stah ob spremljavi pianista g. Ivana Vombergerja.

Zbrano občinstvo so pozdravili tudi predstavniki Župnijske Karitas. Za svoje prizadevno delo v vseh teh letih so vsi člani prejeli priznanja.

Večer se je zaključil v sproščenem pomenjkovanju ob prigrizku, ki so ga pripravile vestne gospodinje.

Večje fotografije v obliki predstavitve lahko prenesete s povezave: Karitasovih petnajst.pps (11,5 MB) (avtor: Janez Kotar)