Avtor: Župnija Vič Objavljeno: 27. 07. 2018

- V PON (30. 7.) sv. Peter Krizolog, škof, cerkveni učitelj;

- V TOR sv. Ignacij Lojolski, ustanovitelj jezuitov;

- V SRE (01. 8.) sv. Alfonz Ligvorij, škof in cerkveni učitelj;

- V ČET Devica Marija Angelska v Porciunkuli: pri vseh sv. mašah boste lahko dobili porciunkulski odpustek pod znanimi pogoji. Vabljeni! Hkrati bo prvi četrtek v mesecu: ob 18.00 bo MOLITEV ZA NOVE DUHOVNE POKLICE, ob 19. uri pa sv. maša zanje.

- V PET bo prvi petek v mesecu in sv. Lidija, svetopisemska žena, Vabimo vas k sv. spovedi in čaščenju Jezusovega Srca. Po domovih bomo obiskovali bolnike in ostarele. Po večerni sv. maši bomo začeli celonočno češčenje. Vabljeni!

- V SOB sv. Janez Marija Vianney, zavetnik duhovnikov. Bo prva v mesecu. Ob 18h bo molitvena ura v čas Fatimske Matere Božje. Vabljeni!
 - V NED (05. 8.) bo 18. nedelja med letom. Goduje Marija Snežna (Nives).

- V ČETRTEK. 16. 8., ob 5h30 izpred cerkve bo z osebnimi avtomobili ROMANJE in IZLET V HRIBE: Na Moličko planino  (cerkev sv. Cirila in Metoda) v kamniško-savinjskih Alpah. Krenemo iz Robanovega kota, ali s planine Podvežak, Od tu bo hoje za tri ure gor in po sv. maši dve uri dol. Prijave v pisarni. Vabljeni!

- Od 13. - 16.  9.  2018  bo  ROMANJE V MEDJUGORJE. Prijave že sprejemamo v pisarni.

- V podružni cerkvi na starem Viču je danes (NED) žegnanje. Hvala za vse sodelovanje, skrb, ljubezen in podporo podružni cerkvi in tamkajšnjemu občestvu vernikov!

- Prišla je nova številka Družine julijsko Ognjišče. Vzemite si ju in preberite!