Avtor: Župnija Vič Objavljeno: 16. 07. 2018

- V SRE sv. Friderik;

- V PET sv. Marjeta Antiohijska, mučenka;

- V SOB sv. Lovrenc iz Brindisija, duhovnik, cerkveni učitelj

- Prihodnja NEDELJA bo 16. med letom in Krištofova nedelja.

Pri vseh mašah bomo blagoslavljali avtomobile; vaši prispevki v nabiralniku na koncu cerkve pa bodo šli za podporo slovenske MIVE, ki zbira denar za prevozna sredstva misijonarjev pod geslom: "Moj dar Boga slavi za vse prevožene poti". Vabimo vas k radodarnosti!

- V podružni cerkvi na starem Viču bo čez dva tedna - v nedeljo,  29. 7., ob 9.00 žegnanje. Pele bodo Ščekice. Gospodinje naprošamo za pecivo in druge dobrote za pogostitev in druženje po sv. maši. Vabimo tudi narodne noše, da povzdignejo slovesnost.

Hvala za sodelovanje!

* Sporočamo vam, dragi župljani, da je Slovenska škofovska konferenca (SŠK) s prvim julijem 2018 dvignila honorar za mašni namen na 20,00 € (gregorijanske sv. maše 660,00 €). S honorarjem omogočate duhovnikom  preživetje. Hvala za to!

* Od 13. - 16.  9.  2018  bo  ROMANJE V MEDJUGORJE. Prijave že sprejemamo v pisarni.

* Na razpolago je   nova številka Družine in julijsko Ognjišče. Vzemite si ju in preberite!