Avtor: Župnija Vič Objavljeno: 29. 06. 2018

OZNANILA: 01. 7. 2018 – B: 13. navadna nedelja

* Danes je nedelja Slovencev po svetu. Molimo zanje.

* GODOVI V TEM TEDNU:

- V PON sv. Bernardin, frančiškan,

- V TOR sv. Tomaž, apostol;

- V SRE sv. Elizabeta;

- V ČET sv. Ciril in Metoda, slovanska apostola in sozavetnika Evrope, slovesni praznik; - prvi četrtek v mesecu: ob 18.00 bo MOLITEV ZA NOVE DUHOVNE POKLICE, ob 19. uri pa sv. maša zanje;

- V PET sv. Marija Goretti, bo prvi petek.  Obiskovali bomo bolnike in ostarele pri njih doma. Po večerni sv. maši začnemo celonočno češčenje. Vabljeni!

- Prihodnja NEDELJA bo 14. med letom.

* Otroci so preživeli lep prvi oratorijski teden. Jutri začenjamo drugega. Bog povrni vsem udeležencem oratorija in navdušeno sodelujočim ANIMATORJEM, pod vodstvom p. Boštjana.

* V SOBOTO, 14. 7. 2018, bomo ob 6h30 poromali z avtobusom na Višarje in v KREUZBERGLKIRCHE (blizu Celovca). Stroški prevoza, žičnice in kosila so 35 € po osebi. Vabljeni k vpisu v pisarni, ali po e-pošti.

* Od 13. - 16.  9.  2018  bo  ROMANJE V MEDJUGORJE. Prijave že sprejemamo v pisarni.

* Na razpolago je še dvojna novomašna številka Družine s prilogo Slovenski čas in junijsko Ognjišče. Vzemite si ju in preberite!