Avtor: Župnija Vič Objavljeno: 25. 06. 2018

Oznanila pr sv. maši 24. 6. 2018 – B: 12. navadna nedelja

- Jutri (PON) bo dan državnosti. Pri sv. mašah in sicer bomo molili za našo državo in domovino! Bodimo ponosni, veseli in hvaležni državljani in kristjani!

- V torek, 26. 6. 2018, začnemo prvi teden ORATORIJA za otroke. Z molitvijo in podporo podprimo otroke in animatorje.

- V petek, 29. 6. 2018,  bo praznik sv. apostolov Petra in Pavla. Sv. maše bodo kot ob nedeljah, razen ob 11.30.

Nabirka bo za »Petrov novčič« – pomoč delom papeža Frančiška. Molimo tudi za slovenske novomašnike, ki bodo ta dan posvečeni.

- V soboto, 30. 6., bo romanje k pokojni mistkinji Magdaleni Gornik na Goro pri Sodražici. Je še nekaj prostih mest. Vpišete se lahko v pisarni.

- Prihodnja nedelja bo nedelja Slovencev po svetu. Molimo!

- V SOBOTO, 14. 7. 2018, bomo ob 6h30 poromali z avtobusom na Višarje in v KREUZBERGLKIRCHE (blizu Celovca). Stroški prevoza, žičnice in kosila so 35 € po osebi. Vabljeni k vpisu v pisarni, ali po e-pošti.

- Od 13. - 16.  9.  2018  bo  ROMANJE V MEDJUGORJE. Prijave že sprejemamo v pisarni.

- Na razpolago je nova dvojna novomašna številka Družine s prilogo Slovenski čas in junijsko Ognjišče. Vzemite si ju in preberite!