Avtor: Župnija Vič Objavljeno: 16. 06. 2018

OZNANILA pri maši v NED 17. 6. 2018 - B: 11. navadna nedelja

- Hvala vam, dragi župljani, za nedeljski dar za orgle: ofer je dal 4.218,83 € in še nabiralnik 1.006,31. Bog povrni za te in druge darove!

- Danes (NED, 17. 6.) ob 15.00 bo na Brezjah molitev naše dekanije za duhovne poklice. Ob 16h bo sv. maša. Vabljeni!

Toča v Črnomlju: Nadškof Stanislav Zore nas spodbuja, da v ta namen po svojih močeh pomagamo ljudem v stiski. Darujete lahko v nabiralnik Karitas v naši cerkvi. Zbrana sredstva bomo potem preko naše župnijske Karitas nakazali na župnijsko Karitas v Črnomlju. Hvala za vsak vaš dar.

Karitas vabi tudi za pomoč socialno ogroženim otrokom s šolskimi potrebščinami.

- Sreda ob 20.00 bo v dvorani  predavanje Boštjana Harija: Zdravje in zakramenti. Vabljeni!

- V soboto, 30. 6., bo romanje k pokojni mistkinji Magdaleni Gornik na Goro pri Sodražici. So še prosta mesta. Vpis v pisarni.

- Na razpolago je nova  številkaDružine in junijsko Ognjišče. Vzemite si ju in preberite!