Avtor: Župnija Vič Objavljeno: 23. 03. 2018

USTNA OZNANILA: 25. 3. 2018 - 6. postna - CVETNA - ned. - B

1. Še danes lahko svoje postne odpovedi darujemo v nabiralnik Karitas v cerkvi in tako pomagamo ljudem v stiski.
  2. V tem tednu še vedno lahko opravimo dobro velikonočno sv. spoved: mladi v ponedeljek ob 20h; vsi ostali pa v torek ob 19 h.
  3. Smo v velikem tednu. Poglobimo vero z redno in pobožno udeležbo in sodelovanjem pri obredih velikega četrtka, petka in  sobote; za družine in otroke ob 17.30, za vse ostale vernike pa ob 19 h.

V četrtek ob 19h bo z nami škof Anton Jamnik.

V soboto bo blagoslov velikonočnih jedi, molitev pri božjem grobu in vigilija ob 20 h. Ne pozabimo vzeti sveč.

Prihodnjo nedeljo bo vstajenjska procesija ob 8 h. Hvala vsem, ki boste sodelovali, tako kot prejšnja leta, pri velikonočni procesiji!

1. To SREDO, 28. marca, ob 20h00 bo VODNO čiščenje garaže in ceste do nje, zato prosimo, da v tem času tam ne bo parkiranih avtomobilov.
  2.  Na razpolago je nova številka Družine s prilogo Slovenski čas. Vabljeni k branju!